BİR AVUÇ DENİZ

Avuç Deniz Konusu
Bir Avuç Deniz, Deniz isimli bir kızın; Deniz’e aşık Mert’in; Mert’e aşık Deniz ve Dilek’in; belki de hepsinden önemlisi, oğlu Mert’e aşık Rana Hanım’ın hikayesi.
Bir avuç aldığımız deniz, gerçekten deniz midir? Tutkularımızın sınırı nerede? Hayatın Dümdüz Giden bir Rotamı, sevgin için ne kadar ileri gidebilirsin, Deniz misin yoksa liman mı? Sen karar ver….

Bir Avuç Deniz Oyuncuları-Bir Avuç Deniz Filmi Oyuncuları
Engin Altan Düzyatan (Mert Akbay): Başarılı bir Çocuk Olan Mertin annesi Rana Hanım ve Babası Cengiz Bey Yegane Eserimiz diye gurur duymaktadır. Tüm eğitim ve iş hayatı başarılarla dolu, genç yakışıkıklı,zengin ve modern bir prens…,
Berrak Tüzünataç (Deniz Demirci) : Deli Dolu bir kız. Bazan yanında huzur bulunan bir sakin,bazen de her şeyi yakıp yıkan bir tusumani gibi. Çevresindeki herkesten daha zengin, ama bir o kadar da yalnız.
Ayda Aksel (Rana Akbay ) : Titiz, detayları seven ve evlat sevgisiyle dopdolu bir Anne. En Büyük isteği ise, Oğlu Mertin her zaman mutlu olması.
Can Gürzap (Cengiz akbay) : Rana Hanımla 35 yıllık evliler. İyi bir ekonomist. Rana Hanım kadar kuralcı değil. Hatta, bazı şeylere gülüp geçtiği de söylenebilir. Kendince kötü bir ressam, ama titiz bir perspektif uzmanı.
Tuğrul Tülek (Bora Çatak) : Mertin Çocukluk arkadaşı ve zenginler klübünün en fakir kişisi. Tabii, bunu arkadaşı merte hiç bir şekilde hissettirmiyor. Bundan da anlaşılabileceği gibi, gamsız, alaycı ve uçarı bir tip.
Zeynep özder (Dilek Hanoğlu) : İstanbulun en köklü ailelerinden birinin kızı. son derece iyi eğitimli ve rasyonel bir hanımefendi. Üstelik, her erkeğin aşık olacağı kadar da güzel..
Ahu Yağtu (Aylin Kargı Çatak): Boranıjn eşi olan bu güzel kadın, Merti küçüklüğünden beri tanıyan ve Mert için, tıpkı bir anne, bir abla gibi koşuşturan en yakın arkadaş…
Yönetmen-Senarist: Leyla Yılmaz

admin
Latest posts by admin (see all)

Yazar Hakkında: admin

Şiir, öykü, deneme, anı ve kültür sanat haberleri... Yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aittir. e-posta: sombahar.com@gmail.com

İlgili Yazılar