Klasik Gelin Arabası Kiralamak

Bazıları için klasik gelin arabası kiralamak büyük bir hayaldir. Romantik damat ve gelin için klasik arabalar tutkudur.

Düğün hazırlıkları, balayı otellerinin ayarlanması, düğün salonları, davetiyeler derken gelin arabası da önemli bir ayrıntı olarak yuva kuracakların ajandasında yer almaktadır. Dünya evine girecekler hele de ilk kez evlenecek çiftler için düğün ve nikah törenleri çok önemlidir. Unutulmaz kılmak içinse bir hayli masrafı gözden çıkartmak gereklidir. Bunca masrafa, bütçeleri bunca sarmaya gerek var mıdır bu arı mesele ama evlilik törenlerini unutulmaz yapmak için günümüzde sınırsız seçenekler mevcuttur. Bunlardan birisi de gelin arabasının nostaljik klasik bir otomobil olarak seçilmesidir.

Örneğin, aşağıdaki videoda epeyce ayrıntılı anlatılmış olan 1931 model Cadillac’ın gelin arabası olarak düşünülmesi bile heyecanlandırır insanı. Evlenmiş çiftlerin bile yeniden evlenmek isteyebileceği bir diğer gelin arabası adayı da Chevrolet Master Coupe… Klasik araba seçenekleri elbette kişilerin zevklerine göre çok çeşitlilik sunmaktadır. En iyi klasik gelin arabası ifadesini de yine çiftlerin zevklerine göre düşünmek lazım. Kimi çift klasik Mersedes otomobilleri tercih ederken kimisi Cadillac kimisi de örneğin 1955 Ford Thunderbird Klasikten  yana tercihlerini kullanabilirler. Kiralama ücretleri 10 avro ile 10 bin avro arasında değişen fiyatları da göz önünde bulundurmak gerekli.

Klasik Gelin Arabası Kiralamak

Unutulmaz bir düğün merasimi arayışında bulunan gelin ve damat adayları için bir çok seçenek var. Bunlardan birisi de özgün gelin arabası… Klasik arabalar da bunlardan birisi. Bunun için sahibinden com, arabam com gibi ilan sitelerini gezebileceğiniz gibi direk olarak büyük otomobil kiralama firmalarının web sitelerini de kullanabilirsiniz.

1955 Ford Thunderbird Klasik

Sizin İçin Önerdiğimiz Yazılar

1 Yorum

  1. En büyük hayalim evlenirken Klasik Gelin Arabası Kiralamaktı. Fakat olmadı. Şimdi çoluk çocuk sahibiyim. Piyangodan para çıkarsa Klasik Gelin Arabası Kiralamak istiyorum yine. Hanımla başbaşa 1940 model pembe Chevroletle braber…. Heyt bea 🙂

Comments are closed.